Ha kérdése van a vetélkedővel kapcsolatban, írjon e-mailt az Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. e-mail címre!
Valamennyi döntőbe és középdöntőbe jutott csapat értékes könyvjutalomban részesül, a legjobb három csapat tagjai, valamint a felkészítő tanáraik pedig egy színvonalas, többnapos kirándulásra is meghívást kapnak.
A csapat adatai és a feladatlap a határidőig online szerkeszthető. A szakmai zsűri kizárólag azon csapatok feladatlapját bírálja el, ahol a csapatra és csapattagokra vonatkozó adatok kitöltése hiánytalanul megtörtént! A zsűri a Szövetség rendszerébe beérkezett feladatlapokat azok 2021. június 9-e éjféli állapota szerint pontozza! Az első forduló eredményéről 2021. szeptember 5. után értesítjük a csapatokat, illetve az eredmények megtekinthetők lesznek a Rákóczi Szövetség honlapján is.
A második fordulóba jutott 60 csapat október 22-én írásbeli fordulón méri össze tudását, és ennek eredménye alapján a legeredményesebb tíz csapat kerül be az október 23-i szóbeli döntőbe. A döntőben neves szakemberekből álló zsűri előtt, számos igényes feladat révén dől el a vetélkedő végső sorrendje.
Figyelem! A koronavírus járványra való tekintettel az induló csapatokat arra kérjük, a feladatmegoldáshoz szükséges egyeztetéseiket telefonon és elektronikus úton szervezzék és bonyolítsák!