2021. január 11-én online konferenciát tartottunk a Rákóczi Szövetség Kárpát-medencei középiskolai szervezeteinek tanári vezetőivel. A beszélgetés témája a szervezet 2021. évi, középiskolásokat és tanárokat érintő tervei, rendezvényei, pályázatai voltak. Bízunk abban, hogy mihamarabb személyesen is találkozhatunk a diákokkal és tanárokkal egyaránt, addig viszont az online térben igyekszünk lehetőségeinket felhasználva megszólítani tagságunkat.

2021. január 13-án a felvidéki Rákóczi Hálózat tagszervezeteivel egyeztettünk a Magyar Iskolaválasztási Program 2020. évi eredményeiről, illetve a Szövetség és a Hálózat előtt áló közös feladatokról, tervekről.

2021. január 14-én  a Magyar Iskolaválasztási Program kárpátaljai partnereivel egyeztettünk aktualitásokról, és mindenről, ami ez évi tevékenységünkhöz kapcsolódik.

2021. január 15-én az erdélyi, partiumi és vajdasági barátainkkal egyeztettünk az idei évi programokról, rendezvényekről és lehetőségekről.