Nagyváradon, Dunaszerdahelyen, Beregszászon, Székelyudvarhelyen, Zentán és Budapesten valósulnak meg az ősz folyamán a Rákóczis Légy-Ott! Középiskolás Találkozók, amelyek alkalmanként 500 és 3000 középiskolás fiatalnak teremtenek egy jó hangulatú tartalmas péntek délutáni közösségi élményt.

Az eseményeken az adott település és a régió diákjai mellett minden alkalommal 100-150 magyarországi diák is részesévé válik a programnak.

A rendezvénysorozat célja, hogy a középiskolások minél szélesebb rétegéhez eljussanak a Rákóczi Szövetség üzenetei, programjai és lehetőségei.

A rendezvénysorozat fő együttműködő partnere a Középsuli.hu, valamint a korosztály körében népszerű zenekarok.

Első alkalommal Nagyváradon szeptember 20-án 15 órától mintegy 700 diákot vár a Szövetség a Rákóczis Légy-Ott!-ra.

Köszönjük, hogy hírt adnak a rendezvényről!