Október 22-én, kedden délelőtt zajlott a Gloria Victis Történelmi Vetélkedő középdöntője. A fordulóba 60 csapat jutott be, melyből 57 vett részt a budapesti fordulón. Az írásbeli középdöntő eredményét október 23-án reggel hirdették ki, majd kezdetét vette az interaktív döntő az előző napi feladatokat legmagasabb pontszámmal megoldó 10 csapat részvételével. Az idei vetélkedő három fordulójának eredményeit az alábbi táblázat tartalmazza. Az elért eredményekhez gratulálunk!
A középdöntő feladatlapja ide kattintva tekinthető meg.
Iskola | Település | Felkészítő tanár | Csapat tagjai | Pontszám (I. forduló) | Helyezés (I. forduló) | Pontszám (II. forduló) | Helyezés (II. forduló) | Pontszám (III. forduló) | Helyezés (III. forduló) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Batthyány Lajos Gimnázium | Nagykanizsa | Alexa Mercédesz-Alexa Péter | Cziráki Kamilla, Dömötör Zsóka, Orbán Dorina | 362 | 6. | 158 | 1. | 54 | 1. |
Miskolci Hermann Ottó Gimnázium | Miskolc | Vály György | Majerusz Ádám, Palencsár Enikő, Szabó Barbara Noémi | 368 | 1. | 151,5 | 2. | 51 | 2. |
Magyar Tanításinyelvű Szakközépiskola | Dunaszerdahely | Mgr. Duborszky Attila | Bereznai István, Dömény Béla, Sidó Barnabás | 361 | 7. | 120 | 3. | 46 | 3. |
Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium | Zalaegerszeg | dr. Beckné Sallay Anikó | Végh Valentin, Novák Márton, Fébert Tamás | 321 | 35. | 114 | 5. | 45,5 | 4. |
Füleki Gimnázium | Fülek | Rubint Róbert | Mészáros Fatima, Szepessy Anna, Mihály Orsolya | 328 | 33. | 106 | 6. | 42,5 | 5. |
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium | Dunaújváros | Hutvágnerné Róth Éva | Komlósi Gréta, Radócz László, Sümegi Lili | 332 | 27. | 102 | 8. | 41,5 | 6. |
Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium | Zalaegerszeg | dr. Beckné Sallay Anikó | Rosta Maya, Horváth Petra, Molnár Bence | 360 | 8. | 119 | 4. | 41 | 7. |
Jedlik Ányos Gimnázium | Budapest | Bérczesné Sidó Andrea, Pongrácz Andrea | Mandics Tamás, Szöllősi Máté, Wentzel Bálint | 340 | 23. | 104,5 | 7. | 40 | 8. |
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium | Dunaújváros | Kovács Míra | Keszi Kincső, Rácz Noémi, Szenczi Alexa | 310 | 50. | 99,5 | 9. | 38,5 | 9. |
Deák Téri Evangélikus Gimnázium | Budapest | Dr. Guóth Emil | Fülöp Jázmin, Halász Panka, Velich Zsófi | 315 | 44. | 97,5 | 10. | 25,5 | 10. |
Ady Endre Elméleti Líceum | Nagyvárad | Ardelean Klementina | Holló Blanka, Guba Dávid Áron, Papp Richárd | 284 | 58. | 96 | 11. | ||
Győri Szolgáltatási SZC Krúdy Gyula Gimnáziuma… | Győr | Ács Péter | Nagy Kata, Kránicz eszter Lilla, Horváth Dániel Lajos | 313 | 48. | 95,5 | 12. | ||
Szt. József Általános Iskola, Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium | Debrecen | Pintér József | Juszku Lilla, Tulipán Natália, Karpács Máté | 356 | 9. | 94 | 13. | ||
Madách Imre Gimnázium | Somorja | Horváth László | Marics Krisztina, Sándor Tünde, Tám Enikő | 298 | 53. | 89,5 | 14. | ||
Munkácsi Szent István Gimnázium | Munkács | Szemák-Neubauer Mária | Csalló Katalin, Mezei Eszter-Vivien Harsányi Barbara | 352 | 11. | 88,5 | 15. | ||
Selye János Gimnázium | Komárom | Vajányi Orsolya, Elek József | Pinke Vivien, Keresztes Levente, Édes Krisztián | 293 | 55. | 87 | 16. | ||
Batsányi JánosGimnázium és Kollégium | Tapolca | Riba Erzsébet | Borsos Barbara, Szigeti Réka, Páhi Barnabás | 319 | 40. | 86 | 17. | ||
Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium | Cegléd | Gaganetz Péter | Dávid Virág Maja, Vigh Anna Ida, Tót Lili | 319 | 39. | 85 | 18. | ||
Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium | Eger | Kovács Anna Elizabeth, Kovács Anna, Katona Fanni | 343 | 20. | 84 | 19. | |||
Munkácsi 3. sz. II. Rákóczi Ferenc Középiskola | Munkács | Szemák-Neubauer Mária | Kenész Dominika, Kosztyu Eszter, Sztankovics Veronika | 351 | 13. | 83,5 | 20. | ||
Deák Téri Evangélikus Gimnázium | Budapest | Dr. Guóth Emil | Mesterházy Barnabás György, Jánoska Gergely, Kele-Jókuthy János | 316 | 43. | 83 | 21. | ||
Corvin Mátyás Gimnázium | Budapest | Boros Tamás | Akinwumi Thomas, Hajdú Bianka, Paulivocs Bianka | 329 | 32. | 82 | 22. | ||
Pécsi Leőwey Klára Gimnázium | Pécs | Fülöp László | Oláh Tamara, Balogh Zsombor, Hardi Ádám | 365 | 4. | 77 | 23. | ||
Bányai János Műszaki Szakközépiskola | Székelyudvarhely | Kovács Enikő | Bálint Tímea, Török Brigitta, Czintos Krisztina-Boglárka | 342 | 21. | 77 | 24. | ||
Pécsi Leőwey Klára Gimnázium | Pécs | Fülöp László | Győri Kata, Keresztúri Laura, Virág Zsolt | 367 | 2. | 76 | 25. | ||
Árpád-házi Szt. Margit Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium | Kőszeg | Csenár Barnabás, Dóra Márton, Nagy Laura Anna | 291 | 56. | 76 | 26. | |||
NSZC Cserháti Sándor Szakképző Iskolája és Kollégiuma | Nagykanizsa | Farkas Tünde | Bajnok Bálint, Lőczi Bence, Sebők Szabolcs | 330 | 30. | 72 | 27. | ||
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium | Dunaújváros | Hutvágnerné Róth Éva | Sümegi Lili, Ba Dominik, Pakai Boglárka | 314 | 45. | 72 | 28. | ||
Cserey-Goga Technológiai Líceum | Kraszna | Kiss Zoltán | Cseke Zsolt, Domokos Erik-Zsolt, Hajas István | 313 | 49. | 71 | 29. | ||
Bonyhádi Petőfi S. Evangélikus Gimnázium, Kollégium és Általánosiskola | Bonyhád | Stróbl Terézia | Füzi Csongor, Zell Maxim Julien, László Bálint | 337 | 24. | 67 | 30. | ||
Szekszárdi Garay János Gimnázium | Szekszárd | Nagy László | Pfaff Violetta, Bakó Péter, Szabó Dávid | 320 | 36. | 67 | 31. | ||
Cserey-Goga Technológiai Líceum | Kraszna | Kiss Zoltán | Cseke Krisztina, Sütő Abigail-Bethsabé, Vincze Barbara | 332 | 28. | 66 | 32. | ||
Nyíregyházi SZC Zay Anna Egészségügyi, Informatikai Szakgimnázuma és kollégiuma | Nyíregyháza | Simon Miklós | Csele Dorina, Hegedűs Rebeka, Tóth Pauletta | 366 | 3. | 63,5 | 33. | ||
Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium | Cegléd | Gaganetz Péter | Zátrak Balázs, Szmerka Anna, Hegyi Gergő | 284 | 57. | 63 | 34. | ||
Vámbéry Ármin Gimnázium | Dunaszerdahely | Lelkes Noémi, Nagy Laura, Rummer Ágnes | 353 | 10. | 60 | 35. | |||
Vámbéry Ármin Gimnázium | Dunaszerdahely | Eke Réka, Szomolai Kitti, Reichel Tamás | 348 | 14. | 60 | 36. | |||
Vámbéry Ármin Gimnázium | Dunaszerdahely | Baranovská Krisztina, Situkár Cintia, Varga Veronika | 351 | 12. | 59,5 | 37. | |||
Cserey-Goga Technológiai Líceum | Kraszna | Kiss Zoltán | Bogya Johanna, Kocsis Dóra-Imola, Veres Krisztina | 326 | 34. | 58,5 | 38. | ||
Siklósi Táncsics Mihály Gimnázium | Siklós | Puskásné Blaskovics Ildikó | Gál Zalán, Hamarics Kristóf, Nagyváradi Mátyás | 320 | 37. | 58 | 39. | ||
Szekszárdi Garay János Gimnázium | Szekszárd | Nagy László | Bakó Bálint, Szalai Bálint, Takács Áron | 334 | 25. | 57,5 | 40. | ||
Salgótarjáni Bolyai János Gimnázium | Salgótarján | Gedőcziné Berger Mária | Pecze Benedek, Jekken Nikolett, Nikovics Gergő | 283 | 59. | 57 | 41. | ||
Pécsi Kodály Zoltán Kollégium | Pécs | Mácsár Lajos | Bátai Luca, Fodor Bence, Hegedűs Barbara Alexandra | 364 | 5. | 55 | 42. | ||
Marcali Berzenyi Dániel Gimnázium | Marcali | Szántóné Horváth Magolna | Horváth Ádám, Makai Zsófia, Nikula Bettina | 333 | 26. | 54,5 | 43. | ||
ZSZC Keszthelyi Közgazdasági Szakgimnáziuma | Keszthely | Páhi Sándorné Szalai Éva | Farkas Flóra, Izer Alexandra, Szűcs Boglárka Magdolna | 318 | 42. | 51 | 44. | ||
Szekszárdi Garay János Gimnázium | Szekszárd | Nagy László | Balbach Noelle, Sechna Viktória, Tubák Beáta | 340 | 22. | 49,5 | 45. | ||
Kisvárdai SZC Kandó Kálmán Közlekedési Szakgimnáziuma | Záhony | Bertáné Zámbó Zsuzsanna | Bálint Bence, Pinte József, Orosz Erik | 347 | 17. | 48,5 | 46. | ||
Marcali Berzenyi Dániel Gimnázium | Marcali | Szántóné Horváth Magolna | Ámmer Fanni, Bojtor Barnabás, Tkác Bálint | 331 | 29. | 47 | 47. | ||
Kisvárdai SZC Kandó Kálmán Közlekedési Szakgimnáziuma | Záhony | Bertáné Zámbó Zsuzsanna | Sándor Dominik, Szabó Dominika, Tóth Anikó | 347 | 18. | 45 | 48. | ||
Zalaegerszegi SZC Lámfalussy Sándor Szakképző Iskolája | Lenti | Korosa Andrea | Baranyai Attila, Kósa Sándor, Molnár Ferenc Máté | 348 | 15. | 44 | 49. | ||
Gheorghe Pop De Basesti Középiskola | Szilágycsehi | Domokos Imre-Zoltán | Siegel Rebeka, Branner Márk-Kristóf, Kovács Kitty | 314 | 47. | 41,5 | 50. | ||
Bonyhádi Petőfi S. Evangélikus Gimnázium, Kollégium és Általánosiskola | Bonyhád | Mester Balázs | Erdős Vivien, Varga Attila, Baranyai Lóránt | 282 | 60. | 41,5 | 51. | ||
Egri ESZC Bornemissza Gergely Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma | Eger | Fejesné Kiss Éva | Papp Boglárka, Fényes Tibor, Móra Alex | 348 | 16. | 38 | 52. | ||
Egri SZC Kereskedelmi, Mezőgazdasági és Vendéglátóipari Szakgimnáziuma | Eger | Hencz Árpád | Fórizs Viktória, Veréb Orsolya, Stolcz Eudoxia | 320 | 38. | 33 | 53. | ||
Mohácsi Kisfaludy Károly Gimnázium | Mohács | Künsztler László | Fazekas Kinga, Frey Luca, Hoskics Vanda | 295 | 54. | 32 | 54. | ||
Gheorghe Pop De Basesti Középiskola | Szilágycsehi | Domokos Imre-Zoltán | Győrfi Adrien-Viktória, Fazekas Petra, Szabó Natália | 314 | 46. | 28 | 55. | ||
Mohácsi Kisfaludy Károly Gimnázium | Mohács | Künsztler László | Hadfi Máté, Hohmann Roland, Vatró Gergely | 330 | 31. | 25 | 56. | ||
Mohácsi Kisfaludy Károly Gimnázium | Mohács | Künsztler László | Auth Krisztián, Bajnóczi Attila, Jörg Áron Máté | 302 | 52. | 25 | 57. | ||
Kisvárdai SZC Kandó Kálmán Közlekedési Szakgimnáziuma | Záhony | Ember András, Pálfi Eszter Noémi, Szabó Bence Márk | 347 | 19. | |||||
Kisvárdai SZC Móricz Zs. Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája | Fehérgyarmat | Király Katalin | Lázár Melinda, Tóth Martina, Milák Hajnalka | 309 | 51. | ||||
Földes Ferenc Gimnázium | Miskolc | Jobbágy László | Abrakovits Anna, Galajda Vera, Vajda Lilla | 278 | 61. | ||||
Földes Ferenc Gimnázium | Miskolc | Jobbágy László | Gass Krisztián, Gál Ákos, Kiss Adrián | 278 | 62. | ||||
Földes Ferenc Gimnázium | Miskolc | Jobbágy László | Antal Réka, Bemdicskó Laura, Hallai Gréta | 278 | 63. | ||||
Földes Ferenc Gimnázium | Miskolc | Chalupeckyné Guba Zsuzsanna | Kelemen Réka, Rideg Judit, Farkas Szabolcs | 278 | 64. | ||||
Földes Ferenc Gimnázium | Miskolc | Chalupeckyné Guba Zsuzsanna | Dakó-Kovács Lili, Elek Kitti, Garibay-Székely Patrícia | 278 | 65. | ||||
Zalaegerszegi Kölcsey ferenc Gimnázium | Zalaegerszeg | László Judit | Bolgár Emese, Csóka Vivien, Kovács Fanni | 275 | 66. | ||||
Felsőbüki Nagy Pál Gimnázium | Kapuvár | Hanasovszky-Licskai Anikó | Horváth Dorina, Kocsis Rebeka, Varga Laura | 271 | 67. | ||||
Felsőbüki Nagy Pál Gimnázium | Kapuvár | Hanasovszky-Licskai Anikó | Ivánkovics Dorka, Németh Liza, Kertész Noémi | 270 | 68. | ||||
Kölcsey Ferenc Főgimnázium | Szatmárnémeti | Csorján Árpád | Aracs-Szigeti Alex, Leiti Bence, Polacsek eszter | 264 | 69. | ||||
Terplán Zénó Ferences Gimnázium, Szakgimnázium és Szakközépiskola | Jászberény | Csillik Zoltán | Buranyi Erika, Kovács Fanni, Bólya Júlia | 263 | 70. | ||||
Selye János Gimnázium | Komárom | Deák Irén | Kálazdy Virág Petra, Nagy Dávid, Kovács Szilárd | 259 | 71. | ||||
Bolyai Tehetséggondozó gimnázium és Kollégium | Zenta | Basa György | Csizik Boglárka, Nagy Anikó, Varga Virág | 256 | 72. | ||||
Dunaújvárosi Széchenyi István Gimnázium | Dunaújváros | Kovács Míra | Gál Imola, Nádas Eliza, Szőcsényi Enikő | 255 | 73. | ||||
Felsőbüki Nagy Pál Gimnázium | Kapuvár | Hanasovszky-Licskai Anikó | Hoffer Dániel, Szalai András, Papp Patrik | 251 | 74. | ||||
Bolyai Tehetséggondozó gimnázium és Kollégium | Zenta | Basa György | Takarics Dóra, Csizmadia Márk, Sári Norbert | 249 | 75. | ||||
Bolyai Tehetséggondozó gimnázium és Kollégium | Zenta | Basa György | Gubik Laura, Végső Vivien, Tóth Dávid | 246 | 76. | ||||
Baróti Szabó Dávid technológiai Líceum | Barót | Keserű Sándor | Zajzon Emília, Kovács Ágnes, Dudau Otilia | 245 | 77. | ||||
Kecskeméti SZC Kandó Kálmán Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája | Kecskemét | Dobák Dénes | Hering Máté, Kecskeméti Milán, Tóth Flórián | 244 | 78. | ||||
Fegyverneki Ferenc Közös Igazgatású Katolikus Iskola | Ipolyság | Bacsa Beáta | Bazsó Beatrix, Zatyko Dóra, Varga Éva | 227 | 79. | ||||
Széchenyi Zsigmond Mezőgazdasági Szakgimnázium… | Somogyzsitfa | Gengye Petra | Tóth Xavér, Orsós Tamás, Simon Bálint | 216 | 80. | ||||
Vámbéry Ármin Gimnázium | Dunaszerdahely | Mgr. Soóky Ágota | Vajda Rebeka, Aranyossy Levente, Kovács Máté | 214 | 81. | ||||
Andrei Barseanu Elméleti Líceum | Dicsőszentmárton | Béres Ilona | Mátyás brigitta, Zsold Alíz, Pataki Izabella | 191 | 82. | ||||
Andrei Barseanu Elméleti Líceum | Dicsőszentmárton | Béres Ilona | Zatanga Carmen-Andrea, Kovács Borbála-Enikő, Jenei Mária-Magdolna | 176 | 83. | ||||
Andrei Barseanu Elméleti Líceum | Dicsőszentmárton | Béres Ilona | Csifó Réka, Tóth Olga, Méder Beáta | 172 | 84. | ||||
Horváth János Elméleti Líceum | Margitta | Zatoschil-Ballai Zsuzsa | Burca Irisz, Dombi Bernadett, Drimbó Réka | 165 | 85. | ||||
Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma | Debrecen | Usztics Anikó | Soltész Lili, Szabó Kinga, Varga Laura | 155 | 86. | ||||
Budapest | Németh Norbert | 150 | 87. | ||||||
József Attila Gimnázium és Közgazdasági Szakgimnázium | Monor | Forgács Attila | Lelkes-Takács Rebeka, Herczeg Bianka, Pataki Izabella | 131 | 88. | ||||
V. István Katolikus Szakgimnázium és Gimnázium | Sátoraljaújhely | Kosárkó László | Serfőző Laura, Angyal Zsófia, Géczi József | 124 | 89. | ||||
Andrei Barseanu Elméleti Líceum | Dicsőszentmárton | Béres Ilona | Csiszér Norbert, Molnár Alex, Pataki Ákos | 57 | 90. |
Megvalósult az Emberi Erőforrások Minisztériuma Nemzeti Tehetség Programjának támogatásával