Tisztelt Pályázók!

A Rákóczi Szövetség március 15-i Diákutaztatási Programjának pályázatán 118 Kárpát-medencei középiskola nyert utazási támogatást. A Rákóczi Szövetség arra kéri a nyertes iskolákat, hogy a koronavírus járványra való tekintettel az utazások megszervezését az illetékes hatóságok és az iskolák előírásainak, javaslatainak megfelelően szervezzék.

Abban az esetben, ha a járvány miatt az utazás nem valósul meg, a Rákóczi Szövetség az elnyert támogatást egy későbbi időpontban is biztosítani tudja.

A későbbre halasztott utazásokat kérjük egy rövid elektronikus levélben jelezzék felénk a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. email címen. A levélbe írják bele iskolájuk nevét és a fogadó iskola nevét.

Üdvözlettel,

Budapest, 2020. március 9.

Csáky Csongor,
a Rákóczi Szövetség elnöke