Március 15-i Diákutaztatási Program

A Rákóczi Szövetség egyik legmeghatározóbb programja 1994 óta a március 15-i Diákutaztatási Program. A program segítségével az elmúlt negyed évszázadban több mint 2500 középiskolai csoport 100 ezernél is több diákja utazhatott legalább egy határ átlépésével a Kárpát-medencében egy másik magyar közösséghez.

Az elmúlt évek utazásai során számtalan emberi és intézményi kapcsolat született, a nemzeti ünnep közös megünnepléséhez és az utazásokhoz kapcsolódó megannyi emlékkel és élménnyel.

A Rákóczi Szövetség idén a Nemzeti Dallal és a korábbi évek élményeit megelevenítő képsorokkal emlékezik azt üzenve, hogy mi, magyarok most is összetartozunk és bízunk benne, hogy hamarosan újra találkozhatunk és együtt lehetünk.