Tisztelt Szülők! Kedves Diákok!

Most, amikor mindenki otthon van és a tanulás is otthon zajlik, szeretnénk a külhoni magyar középiskolásoknak segíteni.

A Rákóczi Szövetség honlapján a március 23-ával kezdődő héttől igyekszünk feltölteni az egyes országok, középiskolai   évfolyamok és tantárgyak tanóravideóit. A tanóravideókat a kiválasztott ország magyar tannyelvű középiskoláiban oktató tanárok tartják meg 20-30 perces keretben, a tanév hátralévő időszakára vonatkozó tantárgyi témakörökben.

Felvidéki, kárpátaljai és erdélyi tanárokat kértünk meg arra, hogy az adott ország tanrendjének megfelelően készítsék el a tanórákat videó formájában, akiknek ezúton is köszönjük a segítséget és kérjük a továbbiakban is. Külön köszönjük az Ungvári TV és a Bihar megyei tanfelügyelőség partnerségét!

A tanóravideók a Rákóczi Szövetség honlapján regisztrációt követően bárki számára ingyenesen elérhetők.

A videók ide kattintva érhetők el.

Eredményes, jó tanulást kívánunk