A RÁKÓCZI SZÖVETSÉG TISZTELETTEL MEGHÍVJA MINDEN KEDVES TAGJÁT 2020. ÉVI RENDES KÖZGYŰLÉSÉRE

A közgyűlés a kialakult veszélyhelyzet miatt rendhagyó formában zajlik. A Rákóczi Szövetség közgyűlése a 102/2020 (IV.10.) Korm. rendelet értelmében elektronikusan történik. A Rákóczi Szövetség tagjai a Szövetség honlapján (www.rakocziszovetseg.org) 2020. május 22. pénteken 8 órától 20 óráig regisztrálhatnak nevük és tagkártyaszámuk megadásával, ezt követően meg tudják tekinteni a közgyűlés napirendi pontjaihoz kapcsolódó dokumentumokat és szavazhatnak a napirendi pontokról.

NAPIRENDI PONTOK:

1. A Rákóczi Szövetség felügyelőbizottsági jelentésének megtárgyalása
  2. A Rákóczi Szövetség 2019. évi beszámolójának és közhasznúsági jelentésének megtárgyalása és elfogadása
  3. A Rákóczi Szövetség 2020. évi programtervének és költségvetésének megtárgyalása és elfogadása
  4. Alapszabály-módosítás
  5. Egyebek