Örömmel értesítünk Benneteket, hogy a Rákóczi Szövetség az idei nyáron több ezer fiatal számára biztosít táborozási lehetőséget Sátoraljaújhelyen. Nyári programjaink kiemelt eseménye az Egyetemista Táborunk, amelyekbe egyetemista diákok jelentkezését várjuk. A tábor érdekes előadásokat, kirándulást, sportprogramokat, koncertet és számos szórakoztató programot kínál.

A tábor időpontja: 2020. augusztus 17-21.

A tábor helyszíne: Rákóczi Tábor és Rendezvényközpont (Sátoraljaújhely, Oremus út 10. https://www.rakocziszovetseg.org/rakoczi-tabor)

Létszám: összesen 150 résztvevőt tudunk vendégül látni, így túljelentkezés esetén a jelentkezési sorrendet vesszük alapul.

Utazás: a Szövetség az utazáshoz autóbuszt szervez ( Budapest).

Regisztrációs díj: a jelentkezés feltétele 5.000 HUF regisztrációs díj befizetése, amelyet a tábort követően visszatérítünk a résztvevőknek.

Jelentkezni elektronikus formában lehet 2020. augusztus 12-ig (szerda) az alábbi űrlap kitöltésével:

Általános adatok - 1 oldal/4 oldal

Kárpát-medencei Egyetemista Tábor 2020

Kérjük, töltse ki a mezőt!
Kérjük, válassza ki az országot!
Érvénytelen településnevet adott meg!
Kérjük, érvényes címet adjon meg!
Érvénytelen irányítószámot adott meg!
Kérjük, adja meg születési helyét!
Kérjük, érvényes dátumot adjon meg! Formátum: ÉÉÉÉ.HH.NN.
Kérjük, csak a következő karaktereket használja: + - 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Érvénytelen e-mail címet adott meg!
Kérjük, adja meg, mely szak(ok)on tanul.
Kérjük, válassza ki az országot!
Érvénytelen településnevet adott meg!
Kérjük, írja be a következő betűket
Nem megfelelő értéket adott meg!