Mintegy 150 fiatalnak szervez Kárpát-medencei Vitorlás Táborokat a Rákóczi Szövetség a Magyar Vitorlás Szövetséggel együttműködve.

Az általános iskolás és középiskolás korú diákok a 6 nyári táborba Felvidékről, Erdélyből és Partiumból, valamint Délvidékről érkeznek.

Az első tábor 2020. június 29-én kezdődött és július 3-án ért véget. Július 2-án ellátogatott a táborba dr. Kollár Lajos, a Magyar Vitorlás Szövetség elnöke, valamint Csáky Csongor a Rákóczi Szövetség elnöke is.

Kárpát-medencei Vitorlás Tábor

A fiataloknak a Deboti Vitorlás Sportegyesület oktatói tartottak foglalkozásokat, melyek keretein belül elsajátíthatták a vitorlázás alapjait.

A rendezvény célja, hogy a táborozó gyermekek magas színvonalú vitorlás oktatásban és gyönyörű környezetben életre szóló élményeket szerezhessenek.

Képgaléria: