A Rákóczi Szövetség középiskolásokat megszólító új rendezvénysorozata, a Középiskolás Légy-Ott! november 8-án a Vajdaságba érkezett.

A Rákóczi Szövetség szoros együttműködésben a vajdasági Magyar Nemzeti Tanáccsal Zentán péntek délután közel 1 000 középiskolás fiatal számára teremtett lehetőséget egy jó hangulatú együttlétre. A rendezvénysorozat célja, hogy a középiskolások minél szélesebb rétegéhez eljussanak a Rákóczi Szövetség üzenetei, programjai, lehetőségei - de a résztvevők találkozhattak a Középsuli.hu csapatával is a délután pedig könnyűzenei koncerttel ért véget a fiatalok legnagyobb örömére.

Az eseményen a vajdasági középiskolások mellett 9 magyarországi középiskola 100 diákja is részt vett.

A programsorozat Székelyudvarhelyen folytatódik november 22-én a Rákóczi Center sportcsarnokban.

Az idén ősszel már megvalósult Rákóczis Légy-Ott! találkozók összefoglalói alább:

Rákóczis Légy-Ott! Zentán - 2019. november 8.

Rákóczis Légy-Ott! Budapesten - 2019. október 22.

Rákóczis Légy-Ott! Karácsfalván - 2019. október 4.

Rákóczis Légy-Ott! Dunaszerdahelyen - 2019. szeptember 27.

Rákóczis Légy-Ott! Nagyváradon - 2019. szeptember 20.

Képgaléria: