190 középiskolai honismereti osztálykirándulást, több mint 6000 diák utazását, több tucat történelmi helyszín felkeresését segítette szeptember és november között a Rákóczi Szövetség Rendhagyó Diákutaztatási Programja.
Sorszám | Iskola | Útvonal |
DUR/2020/1 | Ferences Gimnázium | Szentendre - Hatvan - Recsk - Hortobágy - Szentendre |
DUR/2020/2 | Hajnóczy József Gimnázium, Humán Szakgimnázium és Kollégium | Tiszaföldvár-Szolnok-Budapest-Szolnok-Tiszaföldvár |
DUR/2020/3 | Szent Margit Gimnázium | Budapest-Salgótarján-Budapest |
DUR/2020/4 | Zsigmondy Vilmos Gimnázium, Informatikai és Egészségügyi Szakgimnázium | Dorog - Eger - Recsk - Dorog |
DUR/2020/5 | Gourmand Vendéglátóipari, Idegenforgalmi, Kereskedelmi Szakgimnázium, Szakközépiskola és Gimnázium | Budapest-Kőszeg-Szombathely (szállás)-Felsőcsatár-Budapest |
DUR/2020/6 | Zalaegerszegi SZC Keszthelyi Közgazdasági Szakgimnáziuma | Keszthely-Győr-Mosonmagyaróvár-Győr-Keszthely |
DUR/2020/7 | Kecskeméti Református Gimnázium | Kecskemét - Jászberény - Recsk - Salgótarján - Somoskőújfalu - Kecskemét |
DUR/2020/8 | Magán Kereskedelmi és Szolgáltatóipari Szakközépiskola Bátorkeszi | Alsósztregova, Szklabonya |
DUR/2020/9 | Egri SZC Bornemissza Gergely Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma | Eger-Budapest-Székesfehérvár-Várpalota-Királyszállás |
DUR/2020/10 | Gourmand Vendéglátóipari, Idegenforgalmi, Kereskedelmi Szakgimnázium, Szakközépiskola és Gimnázium | Budapest |
DUR/2020/11 | Hódmezővásárhelyi SZC Pollák Antal Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája | Szentes-Szolnok-Kenderes-Szolnok-Szentes |
DUR/2020/12 | Mátészalkai SZC Déri Miksa Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma | Mátészalka-Kisvárda-Sátoraljaújhely |
DUR/2020/13 | Debreceni SZC Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája | Debrecen - Gyöngyös - Recsk - Gyöngyös - Budapest - Debrecen |
DUR/2020/14 | Bálicsi Intergációs Nevelési - Oktatási Központ Általános Iskola Szakiskola | Pécs- Budapest |
DUR/2020/15 | Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma és Diákotthona | Debrecen-Tokaj-Tarcal-Tokaj-Tiszalök-Debrecen |
DUR/2020/16 | Kandó Kálmán Informatikai Technikum | Miskolc-Nyíregyháza-Debrecen- Szolnok-Tiszafüred-Eger-Ózd- Miskolc |
DUR/2020/17 | PREMIER MŰVÉSZETI SZAKGIMNÁZIUM | Békéscsaba - Recsk - Sátoraljaújhely - Békéscsaba |
DUR/2020/18 | Constantinum Katolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Szakgimnázium, Kollégium | Kiskunfélegyháza - Recsk - Balassagyarmat - Vác - Csömör - Kiskunfélegyháza |
DUR/2020/19 | Szekszárdi I. Béla Gimnázium, Kollégium és Általános Iskola | Pécsvárad, Pécs, Mánfa |
DUR/2020/20 | Marosvásárhelyi Református Kollégium | Marosvásárhely-Gyimesfelsőlok-Csłkszereda-Marosvásárhely |
DUR/2020/21 | Kecskeméti Református Gimnázium | Kecskemét-Jászberény-Gyöngyös-Recsk-Salgótarján-Somoskőújfalu-Hatvan-Kecskemét |
DUR/2020/22 | Lovassy László Gimnázium | Veszprém-Sopron-Veszprém |
DUR/2020/23 | Mátészalkai SZC Déri Miksa Szakgimnázium | Mátészalka-Szeged-Mátészalka |
DUR/2020/24 | MIRCEA ELIADE FŐGIMNÁZIUM - SEGESVÁR | Segesvár-Székelyudvarhely-Csíkszereda-Csíksomlyó-Gyimesbükk-Segesvár |
DUR/2020/25 | Szterényi József Szakgimnázium és Szakközépiskola | Monor-Kisnána-Sirok-Recsk- Monor |
DUR/2020/26 | Karácsfalvai Sztojka Sándor Görögkatolikus Líceum | Karácsfalva-Munkács-Alsóverecke-Pilipec |
DUR/2020/27 | Salgótarjáni SZC Mikszáth Kálmán Gimnázium | Balassagyarmat-Szerencs-Rakamaz-Muhi-Balassagyarmat |
DUR/2020/28 | Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnázium és Kollégium | Kiskunhalas-Székesfehérvár-Várpalota-Királyszállás-Kiskunhalas |
DUR/2020/29 | Karácsfalvai Sztojka Sándor Görögkatolikus Líceum | Karácsfalva-Ungvár-Karácsfalva |
DUR/2020/30 | Karácsfalvai Sztojka Sándor Görögkatolikus Líceum | Karácsalva, Huszt, Felső Szinevér, Vereckei Hágó, Munkács, Beregszász, Karácsalva |
DUR/2020/31 | Szent Margit Gimnázium | Budapest- Recsk-Salgótarján- Somoskőújfalu-Somoskő- Budapest |
DUR/2020/32 | Marosvásárhelyi Bolyai Farkas Elméleti Líceum | Marosvásárhely-Gyimesfelsőlok-Csłkszereda-Marosvásárhely |
DUR/2020/33 | Szent Margit Gimnázium | Budapest-Kistarcsa-Tiszaszentimre-Hortobágy-Kónya-Kócsújfalu-Budapest |
DUR/2020/34 | Székelyudvarhelyi Tamási Áron Gimnázium | Székelyudvarhely-Csíkszereda- Madéfalva-Csíkszentdomokos-Csíkszereda - Csíkszépvíz - Gyímesbükk - Borospataka- Hidegség - Csíkszereda- Székelyudvarhely |
DUR/2020/35 | Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium | Győr- Szentendre |
DUR/2020/36 | Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium | Győr- Szentendre |
DUR/2020/37 | Szekszárdi SZC I. István Szakképző Iskolája | Paks-Budapest-Vác-Budapest-Paks |
DUR/2020/38 | Siófoki SZC Bacsák György Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája | Fonyód-Balatonberény-Keszthely |
DUR/2020/39 | Karácsfalvai Sztojka Sándor Görögkatolikus Líceum | Karácsfalva-Nagyszőlős-Huszt-Iza-Karácsfalva |
DUR/2020/40 | MSZC Kandó Kálmán Informatikai Technikum | Miskolc- Szeged |
DUR/2020/41 | Rozsnyói Safarik Pál József Gimnázium | Alsósztregova - Mikszátfalva- Ipolynyék - Ipolyság- Selmecbánya- Zólyom - Rimaszombat - Rozsnyó |
DUR/2020/42 | Szovátai Ifjúsági | Marosvásárhely, Brassó,Sinaia, Brand |
DUR/2020/43 | Kaposvári SZC Széchenyi István Technikum és Szakképző Iskola | Kaposvár-Budapest-Kaposvár |
DUR/2020/44 | Déli ASzC Jánoshalmai Mezőgazdasági Technikum, Szakközépiskola | Jánoshalma-Kecskemét-Budapest |
DUR/2020/45 | Mátészalkai Szakképzési Centrum Gépészeti Technikum és Kollégium | Fehérgyarmat-Mátészalka Eger-Recsk Mátészalka Fehérgyarma |
DUR/2020/46 | Szászrégeni Petru Maior Technológiai Líceum | Szászrégen-Szováta-Székelyudvarhely-Csíkszereda-Gyimesbükk-Csíkszereda-Gyergyószentmiklós-Maroshéviz-Szászrégen |
DUR/2020/47 | Hajnóczy József Gimnázium, Humán Szakgimnázium és Kollégium | Tiszaföldvár-Kunszentmárton-Szentes-Hódmezővásárhely-Szeged |
DUR/2020/48 | Hámori András Technikm és Szakképző iskola | Tiszafüred-Budapest-Tiszafüred |
DUR/2020/49 | Székelykeresztúri Orbán Balázs Gimnázium | Székelykeresztúr-Kézdivásárhely-Gelence-Székelykeresztúr |
DUR/2020/50 | II. Rákóczi Ferenc Kárpátaljai Magyar Főiskola Felsőfúkú Szakképzési Intézet | Beregszász-Szolyva-Verecke-Felsőgereben-Beregszentmiklós-Beregszász |
DUR/2020/51 | Tiszapéterfalvi Református Líceum | Dercen - Péterfalva -Tiszaújlak- Nagyszőlős - Huszt - Alsókalocsa - Szinevéri- tó - Szolyva - Beregvár - Szentmiklós - Munkács - Beregszász - Péterfalva -Dercen |
DUR/2020/52 | Komáromi Marianum Magyar Tannyelvű Egyházi Iskolaközpont | Komárom (Komárno) - Várhosszúrét - Krasnahorka - Kassa - Betlér - Alsósztregova - Komárom (SK) |
DUR/2020/53 | Békéscsabai SZC Gépészeti és Számítástechnikai Szakgimnázium | Békéscsaba-Recsk-Bogács-Eger |
DUR/2020/54 | Nagymegyeri Magán Kereskedelmi és Szolgáltatóipari Szakközépiskola | Nagymegyer - Szered - Nagyszombat - Nagymegyer |
DUR/2020/55 | Beregszászi 4-es Számú Kossuth Lajos Általános Iskola és Középiskola | Dercen-Beregszász-Verebes-Felsőgereben-Szolyva-Beregvár-Munkács-Beregszász-Dercen |
DUR/2020/56 | Beregszászi 4-es Számú Kossuth Lajos Általános Iskola és Középiskola | Dercen-Beregszász-Verebes-Felsőgereben-Szolyva-Beregvár-Munkács-Beregszász-Dercen |
DUR/2020/57 | Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium | Budapest-Székesfehérvár-Isztimér-Budapest |
DUR/2020/58 | Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium | Budapest - Székesfehérvár - Isztimér -Székesfehérvár- Budapest |
DUR/2020/59 | Rákóczi Szövetség Nagymuzsalyi Hagyományőrző Egyesülete | Dercen-Nagymuzsaly-Beregszász-Munkács-Beregszentmiklós-Szolyva-Felsőverecke, -Nagymuzsaly-Dercen |
DUR/2020/60 | Nagymuzsalyi Általános Iskola és Középiskola | Dercen-Nagymuzsaly-Beregszász-Munkács-Beregszentmiklós-Szolyva-Felsőverecke, -Nagymuzsaly-Dercen |
DUR/2020/61 | Kisvárdai SZC Kandó Kálmán Közlekedési Szakgimnáziuma | Záhony-Sátoraljaújhely-Sárospatak-Záhony |
DUR/2020/62 | Karácsfalvai Sztojka Sándor Görögkatolikus Líceum | Karácsfalva-Beregszász-Munkács-Ungvár-Munkács-Beregszász-Karácsfalva |
DUR/2020/63 | Szent Benedek Általános Iskola, Középiskola, Alapfokú Művészeti Iskola | Szeged-Hódmezővásárhely-Szentes-Szarvas-Szentes-Hódmezővásárhely-Szeged |
DUR/2020/64 | Érsekújvári Pázmány Péter Gimnázium | Érsekújvár-Szered-Nagyszombat |
DUR/2020/65 | Török János Mezőgazdasági és Egészségügyi Szakképző Iskola | Cegléd-Bp-Székesfehérvár-Nagykanizsa |
DUR/2020/66 | Budapest XIII. Kerületi Ady Endre Gimnázium | Várpalota, Veszprém, Sopron, Nagycenk, Pannonhalma |
DUR/2020/67 | Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium | Hajdúböszörmény, Recsk, Sirok, Hajdúböszörmény |
DUR/2020/68 | Pannonhalmi Bencés Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és Kollégium | Emeletes busszal 2 osztály: Pannonhalma - Recsk - Pannonhalma |
DUR/2020/69 | Pannonhalmi Bencés Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és Kollégium | Emeletes busszal 2 osztály: Pannonhalma - Recsk - Pannonhalma |
DUR/2020/70 | Pásztói Mikszáth Kálmán Gimnázium és Kollégium | Pásztó-Ópusztaszer-Pásztó |
DUR/2020/71 | Mátészalkai SZC Gépészeti Szakgimnáziuma és Kollégiuma | Fehérgyarmat-Mátészalka-Budapest Mátészalka-Fehérgyarmat |
DUR/2020/72 | Békéscsabai SZC Gépészeti és Számítástechnikai Szakgimnázium | Békéscsaba-Orosháza-Hódmezővásárhely-Szeged-Békéscsaba |
DUR/2020/73 | Kaposvári SZC Széchenyi István Technikum és Szakképző Iskola | Kaposvár-Pákozd-Székesfehérvár-Kaposvár |
DUR/2020/74 | Szonoki Szakképzési Centrum Pálfy-Vízügyi Technikum | Szolnok-Budapest_Szolnok |
DUR/2020/75 | Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja | Baja-Szarvas-Makó-Szeged-Baja |
DUR/2020/76 | Baranya Megyei SZC II BélaTechnikum | Pécs-Pécsvárad-Tác-Székesfehérvár-Pákozd-Pécs |
DUR/2020/77 | Nagykárolyi Simion Bărnuţiu Technológiai Líceum | Nagykaroly-Szatmar-Szinervaralja-Kolto-Maramarossziget-Szaplonca-Avasfelsofalu-Sarkoz-Nagykaroly |
DUR/2020/78 | Szalézi Szent Ferenc Gimnázium | Kazincbarcika-Nyíregyháza-Máriapócs- Nyírbátor-Miskolc-Kazincbarcika |
DUR/2020/79 | Fehérgyarmati Deák Ferenc Gimnázium és Kollégium | Budapest |
DUR/2020/80 | Tompa Mihály Magyar Tannyelvű Református Gimnázium | Rimaszombat - Lőcse - Késmárk - Nagyőr - Rimaszombat |
DUR/2020/81 | Hajnóczy József Gimnázium, Humán Szakgimnázium és Kollégium | Tiszaföldvár - Budapest - Tiszaföldvár |
DUR/2020/82 | Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium | Hajdúböszörmény - Miskolc - Hajdúböszörmény |
DUR/2020/83 | Kárpátaljai Magyar Diákok és Fiatal Kutatók Szövetsége | Ungvár - Alsóverecke - Fölöpfalva - Beregvár - Bene - Ungvár |
DUR/2020/84 | Atilla Király Gimnázium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Aba-Pákozd-Nadap-Lovasberény-Vérteskozma-Várgesztes-Aba |
DUR/2020/85 | Szent Benedek Általános Iskola, Középiskola | Pannonhalma-Keszthely-Szigliget-Pannonhalma |
DUR/2020/86 | Atilla Király Gimnázium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Aba-Kiskunmajsa-Ópusztaszer-Aba |
DUR/2020/87 | Patrona Hungariae Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium | Budapest - Esztergom - Péliföldszentkereszt - Budapest |
DUR/2020/88 | Patrona Hungariae Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium | Budapest - Komárom - Péliföldszentkereszt - Budapest |
DUR/2020/89 | NSZC Cserháti Sándor Technikum és Kollégium | Nagykanizsa-Esztergom-Visegrád-Budapest-Nagykanizsa |
DUR/2020/90 | Horváth Mihály Gimnázium | Szentes-Kecskemét-Budapest-Kecskemét-Szentes |
DUR/2020/91 | Szegedi Kis István Református Gimnázium | Békés-Gyomaendrőd-Mezőtúr-Szolnok-Jászberény-Gyöngyös-Mátraháza-Recsk-Poroszló-Füzesabony-Békés |
DUR/2020/92 | Szepsi Boldog Salkaházi Sára Magyar Tannyelvű Egyházi Alapiskola | Szepsi-Szalánc-Sátoraljaújhely-Királyhelmec-Nagykapos-Nagyszelmenc és vissza |
DUR/2020/93 | Szent Benedek Általános Iskola, Középiskola | Pannonhalma-Szombathely-Szentgotthárd-Keszthely- Pannonhalma |
DUR/2020/94 | Szerencsi Szakképzési Centrum Tokaji Kereskedelmi és Idegenforgalmi Technikum | Tokaj - Recsk - Eger - Tokaj |
DUR/2020/95 | Baranya Megyei SZC II. Béla Technikum és Kollégium | Pécs-Pécsvárad-Bátaszék-Baja-Pécsvárad-Pécs |
DUR/2020/96 | Marosvásárhelyi Református Kollégium | Marosvásárhely-Gyimesfelsőlok-Csíkszereda-Marosvásárhely |
DUR/2020/97 | Baranyai Szakképzési Centrum Radnóti Miklós Közgazdasági Technikum | Pécs - Budapest - Pécs |
DUR/2020/98 | Szekszárdi I. Béla Gimnázium, Kollégium és Általános Iskola | Szekszárd-Recsk-Eger-Szekszárd |
DUR/2020/99 | Szekszárdi Garay János Gimnázium | Szekszárd-Szeged-Ópusztaszer-Szekszárd |
DUR/2020/100 | Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium | Hajdúböszörmény-Gödöllő-Recsk-Hortobágy-Hajdúböszörmény |
DUR/2020/101 | Szerencsi SZC Tokaji Kereskedelmi és Idegenforgalmi Szakgimnázium | Tokaj-Bódvaszilas-Tokaj |
DUR/2020/102 | Pécsi SZC II. Béla Gimnáziuma, Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma | Pécs-Pécsvárad-Lakitelek-Kecskemét-Pécsvárad-Pécs |
DUR/2020/103 | Északi Agrárszakképzési Centrum Mátra Erdészeti Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium | Mátrafüred-Budapest-Tatabánya- Budapest- Mátrafüred |
DUR/2020/104 | Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium | Budapest-Gárdony-Pákozd-Gárdony-Budapest |
DUR/2020/105 | Békéscsabai SZC Zwack József Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája | Békéscsaba-Kondoros-Szarvas-Békésszentandrás-Szarvas-Békésszentandrás-Békéscsaba |
DUR/2020/106 | Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja | Baja-Mohács-Siklós-Szigetvár |
DUR/2020/107 | Mezőhegyesi Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium | Mezőhegyes-Budapest-Mezőhegyes |
DUR/2020/108 | Hajnóczy József Gimnázium, Humán Szakgimnázium és Kollégium | Tiszaföldvár-Gyöngyös-Recsk- Tiszaföldvár |
DUR/2020/109 | Tatabányai SZC Bláthy Ottó Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma | Tata - Székesfehérvár - Tihany |
DUR/2020/110 | Veszprémi SZC Szent-Györgyi Albert Technikum és Kollégiumi | Ajka-Felsőcsatár-Kőszeg-Sopron-Hegykő-Ajka |
DUR/2020/111 | Baranya Megyei SZ C II. Béla Technikum | Pécs-Pécsvárad- Tác- Székesfehérvár- Pákozd-Pécs |
DUR/2020/112 | Atilla Király Gimnázium, Általános Iskola és Alapfokú Művésti Iskola | Aba-Budapest-Aba |
DUR/2020/113 | Páduai Szent Antal Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola | Pilisszentiván - Piliscsaba - Ipolytarnóc - Balassagyarmat - Piliscsaba - Pilisszentiván |
DUR/2020/114 | Békéscsabai SZC Zwack József Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája | Békéscsaba-Jászberény-Gyöngyös-Parád-Recsk-Eger-Szépasszonyvölgy és vissza |
DUR/2020/115 | Nyíregyházi SZC Zay Anna Egészségügyi, Informatikai Szakgimnáziuma és Kollégiuma | Nyíregyháza- Budapest-Nyíregyháza |
DUR/2020/116 | Váci SZC Petzelt József Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája | Szentendre-Zebegény-Vác-Szentendre |
DUR/2020/117 | Tolnai Megyei SzC. Perczel Mór Technikum és Kollégium | Bonyhád - Pákozd |
DUR/2020/118 | II. Rákóczi Ferenc Katolikus Gimnázium és Mezőgazdasági, Közgazdasági, Informatikai Szakgimnázium | Kiskunhalas-Veszprém |
DUR/2020/119 | Gyöngyösoroszi Árpád Fejedelem Általános Iskola | Gyöngyösoroszi - Sárospatak - Gyöngyösoroszi |
DUR/2020/120 | Nagydobronyi Általános Iskola és Középiskola | Nagydobrony-Felsőgereben-Felsőverecke-Nagydobrony |
DUR/2020/121 | Mezővári II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Középiskola | Dercen-Vári-Munkács-Szolyva-Vereckei-hágó-Felsőgereben-Beregszentmiklós-Vári-Dercen |
DUR/2020/122 | Horváth Mihály Gimnázium | Szentes-Budapest-Budai hegység-Szentes |
DUR/2020/123 | Horváth Mihály Gimnázium | Szentes, Kiskunfélegyhaza, Budapest, Kiskunfélegyháza, Szentes |
DUR/2020/124 | Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium | Hajdúböszörmény-Sátoraljaújhely-Megyer-hegyi tengerszem-Hajdúböszörmény |
DUR/2020/125 | Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium | Csurgó-Nagykanizsa-Székesfehérvár-Budapest |
DUR/2020/126 | Nagyberegi Református Líceum | Nagybereg - Sztarij Szambir - Lemberg - Nagybereg |
DUR/2020/127 | ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium | Budapest - Recsk - Eger - Budapest |
DUR/2020/128 | Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda | Kisvárda-Recsk-Gyöngyös-Eger-Kisvárda |
DUR/2020/129 | Pécsi Janus Pannonius Gimnázium | Pécs-Baja-Pécs |
DUR/2020/130 | Gáti Kovács Vilmos Általános Iskola és Középiskola | Beregszász-Szolyva-Felsőgereben-Alsóverecke-Gát-Beregszász |
DUR/2020/131 | Fehérgyarmati Deák Ferenc Gimnázium és Kollégium | Fehérgyarmat-Recsk-Sirok-Eger |
DUR/2020/132 | Szekszárdi Kolping Katolikus Általános Iskola, Szakképző Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola | Szekszárd - Dinnyés - Agárd - Királyszállás - Szekszárd |
DUR/2020/133 | Kaposvári SZC Széchenyi István Technikum és Szakképző Iskola | Kaposvár-Budapest-Kaposvár |
DUR/2020/134 | Baranya Megyei SZC II. Béla Technikuma | Pécs-Budapest -Pécs |
DUR/2020/135 | Prohászka Ottokár Orsolyita Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda | Győr-Budapest-Vác-Győr |
DUR/2020/136 | Szent Imre Katolikus Gimnázium, Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és AMI | Nyíregyháza- Budapest- Nyíregyháza |
DUR/2020/137 | Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda | Kisvárda-Recsk-Gyöngyös-Eger- Kisvárda |
DUR/2020/138 | Mátészalkai SZC Kállay Rudolf Szakképző Iskolaa | Nagykálló-Polgár-Füzesabony-Kál-Verpelét |
DUR/2020/139 | BMSZC Verebély László Technikum | Budapest-Vaja-Nyírbátor-Budapest |
DUR/2020/140 | Topolyai Mezőgazdasági Szakközépiskola | Topolya - Zimony (Zemun)- Szendrő (Smederevo)- Lepenski vir - Székelykeve (Skorenovac) - Ezüst-tó (Srebrno jezero) -Galambóc (Golubovac) - Kelemegdán, Beográd - Csúrog - Topolya |
DUR/2020/141 | Veszprémi Szakképzési Centrum Ipari Technikuma | Veszprém - Győr- Abda-Mosonmagyaróvár-Veszprém |
DUR/2020/142 | Szerencsi SZC Tokaji Kereskedelmi és Idegenforgalmi Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma | Tokaj-Eger-Tokaj |
DUR/2020/143 | NSZC Cserháti Sándor Technikum | Nagykanizsa - Budapest - Nagykanizsa |
DUR/2020/144 | Klebelsberg Kuno Általános Iskola és Gimnázium | Budapest - Kakasd - Mecseknádasd - Siklós - Budapest |
DUR/2020/145 | Békéscsabai SZC Zwack József Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája | Békéscsaba-Szarvas-Hódmezővásárhely-Szeged-Békéscsaba |
DUR/2020/146 | Hajnóczy József Gimnázium, Humán Szakgimnázium és Kollégium | Tiszaföldvár-Budapest-Tiszaföldvár |
DUR/2020/147 | Hajnóczy József Gimnázium, Humán Szakgimnázium és Kollégium | Tiszaföldvár-Budapest-Tiszaföldvár |
DUR/2020/148 | Prohászka Ottokár Orsolyita Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda | Győr-Esztergom-Győr |
DUR/2020/149 | Baranya Megyei SZC Radnóti Miklós Közgazdasági Technikum | Pécs - Budapest - Pécs |
DUR/2020/150 | Szent Benedek Többcélú Szakképző Intézmény Budapesti Tagintézménye | Budapest-Recsk-Eger-Budapest |
DUR/2020/151 | Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium | Hajdúböszörmény-Recsk-Sirok-Eger-Hajdúböszörmény |
DUR/2020/152 | Baranyai Megyei SZC Radnóti Miklós Közgazdasági Technikum | Pécs, Budapest, Pécs |
DUR/2020/153 | Nagydobronyi Általános Iskola és Középiskola | Szolyva, Felsőgereben, Felsőverecke |
DUR/2020/154 | Horváth Mihály Gimnázium | Szentes-Budapest - Szentes |
DUR/2020/155 | Váci Madách Imre Gimnázium | Civitas fortissima emlékhelyek (+katonai és zsidó temető) |
DUR/2020/156 | NSZC Cserháti Sándor Technikum | Páneurópai emlékpark |
DUR/2020/157 | Klebelsberg Kuno Általános Iskola és Gimnázium | Balf Szerb Antal Emlékhely, világháborus emlékművek, Páneurópai Piknik Emlékhely, Láthatatlan soproniak kiállítás |
DUR/2020/158 | Debreceni Ady Endre Gimnázium | Magyar Kálvária |
DUR/2020/159 | BGéSZC Fáy András Technikum | Recski kényszermunkatábor; Árkus és Kónya tanyák Hortobágyon |
DUR/2020/160 | Nagykanizsai SZC Cserháti Sándor Szakképző Iskolája és Kollégiuma | Várkert Bazár Kiállítás Új világ született kiállítás |
DUR/2020/161 | Gimnázium, Informatikai, Közgazdasági, Nyomdaipari Technikum és Szakképző Iskola | Recski kényszermunkatábor |
DUR/2020/162 | Egri SZC Bornemissza Gergely Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma | 301-es parcella, Országház, Szoborpark Érd |
DUR/2020/163 | Északi-Agrár szakképzési Centrum, Mátrafüredi tagintézmény | Turul emlékhely, Tatabánya megtekintése |
DUR/2020/164 | Szerencsi SZC Tokaji Kereskedelmi és Idegenforgalmi Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma | világháborús emlékmű, Edelény |
DUR/2020/165 | Északi ASZC - Mátra Erdészeti Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium | Terror Háza, Fiumei úti sírkert |
DUR/2020/166 | Horváth Mihály Gimnázium | Cipők a Duna parton holokauszt emlékmű |
DUR/2020/167 | Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium | Vizsoly Bibliamúzeum, Sárospatak Rákóczi vár |
DUR/2020/168 | Békéscsabai SZC Gépészeti és Számítástechnikai Szakgimnáziuma és Kollégiuma | Botlókövek, Trianon kapu, Nagy Imre szobor |
DUR/2020/169 | Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium | Nemzeti Emlékpark - Recsk |
DUR/2020/170 | Horváth Mihály Gimnázium | Cipők a Duna parton holokauszt emlékmű |
DUR/2020/171 | Hajnóczy József Gimnázium, Humán Szakgimnázium és Kollégium | Terror Háza Múzeum |
DUR/2020/172 | Kaposvári SZC Széchenyi István Technikum és Szakképző Iskola | Boldog Apor Vilmos Emlékkiállítás, Radó-szigeti Hősi emlékmű |
DUR/2020/173 | NSZC Cserháti Sándor Technikum | I. világháborús kiállítás |
DUR/2020/174 | Topolyai Mezőgazdasági Szakközépiskola | Csúrogi emlékmű |
DUR/2020/175 | Szent Angéla Ferences Általános Iskola és Gimnázium | Csobánci vár, Trianoni múzeum- Nagymagyarország park- Királyszentistván |
DUR/2020/176 | Váci SZC Király Endre Technikum és Szakképző Iskola | Recski kényszermunkatábor, Árkus és Kónya tanyák Hortobágyon |
DUR/2020/177 | Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnázium és Kollégium | Mini Magyarország Makettpark |
DUR/2020/178 | Győri Műszaki SZC Pattantyús-Ábrahám Géza Ipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája | SZIKLAKÓRHÁZ ATOMBUNKER MÚZEUM; MNM MÁLENKIJ ROBOT EMLÉKHELY; TERROR HÁZA MÚZEUM |
DUR/2020/179 | Érdi SZC Kossuth Zsuzsanna Szakképző Iskolája és Kollégiuma | Civitas Fortissima Múzeum, Somoskői vár |
Helyi szervezet
Azonosító | Szervezet | Útvonal |
HKHSZ/2020/1 | Komló Települési szervezet | Komló-Budapest-Szentendre-Tapolca-Komló |
HKHSZ/2020/2 | Ipolymente Települési szervezet | Kalonda-Losonc-Dunaszerdahely-Kalonda |
HKHSZ/2020/3 | Nagymuzsaly Települési szervezet | Nagymuzsaly-Munkács-Ungvár-Uzsol-Szambir-Lemberg-Alsóverecke-Szolyva-Nagymuzsaly |
HKHSZ/2020/4 | Szigetvár Települési szervezet | Szigetvár-Sopron-Győr-Mosonmagyaróvár |
HKHSZ/2020/5 | Törökbecse Települési szervezet | Törökbecse-Csurog-Pétervárad-Zimony-Nándorfehérvár-Székelykeve-Galambóc-Szendrőc-Törökbecse |
HKHSZ/2020/6 | Beregszász Települési szervezet | Munkács-Ungvár-Szolyva-Verhnyij Grabovnyica-Vereckei hágó-Perecseny |
HKHSZ/2020/7 | Rákóczi Szövetség Romhányi szervezete | Romhány-Sárospatak-Sátoraljaújhely-Romhány |
HKHSZ/2020/8 | Derecske Települési szervezet | Debrecen-Derecske-Recsk-Sátoraljaujhely-Derecske |
HKHSZ/2020/9 | Polgár Települési szervezet | Polgár-Szolnok-Polgár |
HKHSZ/2020/10 | Nagydobrony Települési szervezet | Nagydobrony-Felsőgereben-Felsőverecke-Vereckei hágó-Nagydobrony |
HKHSZ/2020/11 | Dunaszerdahely és Vidéke | Dunaszerdahely-Ipolyság-Párkány-Komárom-Dunaszerdahely |
HKHSZ/2020/12 | Bátaszéki Felvidék Néptánc Egyesület | Bátaszék-Budapest-Bátaszék |
HKHSZ/2020/13 | Marosszentgyörgy Települési szervezet | Torockó-Nagyenyed-Töviss-Gyulafehérvár-Vajdahunyad |