2020. szeptember 7-én, hétfőn és szeptember 8-án, kedden Vincze Norbert és Józan Zsuzsanna a Rákóczi Szövetség megbízásából  a Tornalja és Vidéke Célalap területén 9-9 helyszínen – szeptember 7-én a gömörfügei, kálosai, gömörmihályfalvi, gömörfalvi, dereski, gicei, beretkei, sajógömöri és tornaljai magyar tannyelvű alapiskolákban, szeptember 8-án pedig a kövecsesi, sajószentkirályi, abafalvi, sajólénártfalvi, csízi, cakói, rimaszécsi, hanvai és méhi magyar tannyelvű alapiskolákban – összesen 204, tanulmányait magyar nyelvű első osztályban megkezdő kisdiák részére adták át a Rákóczi Szövetség magyar összefogást jelképező ösztöndíját.

Az egyes helyszíneken az ösztöndíjak átadásában közreműködött Molnár Imre, a Tornalja és Vidéke Célalap vezetője, Molnár Katalin, valamint Váradi Zsolt tornaljai városi képviselő, a Rákóczi Hálózat munkatársa.

Képgaléria:

Hírek - Magyar Iskolaválasztási Program